نمايندگي رسمي محصولات ارتباطي پاناسونيك

استوديو آشپزي پاناسونيك آشپز درون شما را بيدار مي كند !

در 7 جولاي 2015 پاناسونيك مالزي، استوديوي آشپزي خود را كه به طيف گسترده اي از لوازم آشپزخانه پاناسونيك مجهز است معرفي كرد، اين استوديو با هدف بهبود سطح مشتريان در تهيه غذا و روند آشپزي ايجاد شده است. اين استوديو كه در كوالالامپور واقع شده است جهت آشنايي با نحوه كار لوازم آشپزخانه پاناسونيك از طريق نمايش آشپزي و برگزاري كلاس هاي آموزشي توسط سرآشپزها، بر روي عموم باز مي باشد.

جلسات آشپزي با موضوعات مختلف در ماه جولاي با Raya Delights شروع شده و در ماه آگوست با دسرهاي سراسر جهان ادامه و در نهايت در ماه سپتامبر با آموزش غذاهاي سالم و آسان به پايان خواهد رسيد. مراجعان مي توانند در اين كلاسها يكي از اعضاي خانواده را به همراه خود بياورند.

استوديو آشپزي پاناسونيك در صدر كارهاي خود به توسعه دستورالعمل هاي محلي مانند پخت نان ميلو با استفاده از نان پز پاناسونيك مي پردازد.

در اين مراسم آشپز Fazley Yaakob، سفير آشپزي پاناسونيك و برنده ي جايزه ي سرآشپز 2012 مالزي، تجربيات خود را در زمينه تهيه و آماده سازي غذاي سالم مانند نان كيما (نان گوشت بره با سس گوجه فرنگي و نعنا) با استفاده از پلوپز، آب ميوه گيري و مايكروويو پاناسونيك در اختيار مراجعه كنندگان قرار داد. خوراكي ها با بستني تمشك كه با استفاده از آبميوه گيري و مخلوط كن تهيه شده بود، تكميل گشت.

اين سرآشپز معروف همچنين مراجعه كنندگان را با نحوه پخت غذاهاي محلي ديگر با استفاده از لوازم آشپزخانه پاناسونيك آشنا نمود. به عنوان مثال مخلوط يخ خشك و تهيه پودر و تركيب با شربت براي تهيه بستني تمشك و تنظيمات برق پلوپز IH براي تهيه نان و ...
آشنايي با سه لوازم خانگي جديد پاناسونيك
پلوپز IH (مدل SR-HB184)
اين پلوپز داراي 5 لايه IH براي انجام عمليات پخت در حرارت بالاتر و قوي تر 1400 وات بوده و با استفاده از اين فناوري برنج در دماي مناسب به سرعت پخته مي شود.
آبميوه گيري با دور آهسته (MJ-L500)
اين آبميوه گيري قادر است با سرعت كم آب ميوه ها را با حفظ مواد مغذي آن توليد كند. اين دستگاه با سرعت كم چرخيده، در نتيجه مواد مغذي ميوه ها در اثر گرماي توليد شده به دليل اصطكاك از بين نخواهد رفت. اين روشي بسيار كارآمد در حفظ مواد مغذي ميوه هاست...

براي ديدن ادامه خبر به لينك زير مراجعه نماييد:

استوديو آشپزي پاناسونيك آشپز درون شما را بيدار مي كند !

 


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: 200
+ نوشته شده: 1394/6/8 ساعت: ۱۱ توسط:fater :

همكاري پاناسونيك و NTT براي ارتباطات تصويري نوآورانه

شركت تلگراف و تلفن نيپون (NTT) و پاناسونيك اعلام كردند اين دو شركت در يك معاهده تجاري با هدف دستيابي به "ابداعات خدمات تصويري" و "تحول در تجربه كاربري" براي Toward 2020 و فراتر از آن، توافق كردند.
در حال حاضر طيف گسترده اي از طرحها با توجه به بهبود و توسعه ي سرويس هاي مختلف در Toward 2020 هم در بخش خصوصي و هم در بخش دولتي مي رسند.
مهمترين طرح در ميان آنها، ارائه خدمات با كيفيت و مهمان نوازي به بازديدكنندگان خارجي از سراسر دنيا است كه در ژاپن به آن "omotenashi" مي گويند. همچنين نياز مبرم به توسعه خدماتي است كه حس امنيت و آسايش خاطر را در افراد سالمند و كساني كه مشكلات جسمي دارند، تقويت مي كند. با اين زمينه، پاناسونيك و NTT با هدف به اشتراك گذاشتن فناوري هاي خود در جهت توسعه خدمات جديد با تحقق بخشيدن به "ابداعات خدمات تصويري" و "تحول در تجربه كاربري" در آينده ي نزديك، با يكديگر همكاري كردند.
به طور خاص، اين دو شركت مدل استانداردي را براي ارتباطات تصويري با تركيب تخصص NTT در راهكارهاي پهن باند و توانمندي هاي پاناسونيك در راهكارهاي تصويري با كيفيت بالا، طراحي كرده و توسعه خواهند داد .


محدوده ي اصلي همكاري اين دو شركت بر اساس توافقنامه

1- سرگرمي هاي تصويري
NTT و پاناسونيك از نيروي نقاط قوت خود در تركيب دستگاه ها و سرويس هاي سمعي و بصري كيفيت بالا و سرويس هاي پهن باند خود براي ارائه قابليت هايي كه اجازه مي دهد براي مثال تماشاگران در ورزشگاه از كيفيت تصاوير ورزشي لذت ببرند و همچنين پخش اين تصاوير در ژاپن و سراسر جهان را ممكن مي سازد. هدف شركت از پذيرفتن اين همكاري نه تنها اثرات آن در استاديوم ها بلكه در انواع بخش هاي كسب و كارهاي سرگرمي تصويري بوده است....

براي ديدن ادامه خبر به لينك زير مراجعه نماييد:

همكاري پاناسونيك و NTT براي ارتباطات تصويري نوآورانه

 


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: 197
+ نوشته شده: 1394/5/13 ساعت: ۰۸ توسط:fater :

پاناسونيك و ارائه راهكارهاي جامع زنجيره سرما

پاناسونيك ويديو راهكار جامع و سازگار با محيط زيست زنجيره سرما خود را كه از مزرعه تا ميز غذا را پوشش مي دهد، منتشر كرد. اين ويدئو بر روي راهكار جامع زنجيره ي سرد براي صنعت حمل و نقل و خرده فروشي مواد غذايي مانند سيستم هاي مبرد CO2 ، نظارت همزمان و راهكارهاي يكپارچه كه شامل لامپهاي LED، سيستم تهويه مطبوع و سيستم هاي مانيتورينگ است، تاكيد داشت.

محيط زيست
برق مصرفي درصد زيادي از هزينه هاي فروشگاه ها و سوپر ماركت ها را به خود اختصاص مي دهد. مالكان و مديران به طور مداوم به دنبال راهي براي كاهش هزينه ها و سازگاري بيشتر با محيط زيست هستند. ويترين هاي باز پاناسونيك، ديواره ي هواي سرد كه از بالا به پائين جريان دارد را ايجاد كرده و توانسته اين پرده ي هوا و حتي دستيابي به بهره وري بيشتر انرژي را دو برابر نمايد.
با سيستم هايي كه مبرد CO2 پاناسونيك را به خدمت گرفته اند، دوام محصولات كه بهره وري انرژي بيشتري دارند را به ارمغان مي آورد، به همين دليل حداقل تاثير بر محيط زيست را به همراه دارند....

براي ديدن ادامه خبر و ويدئو به لينك زير مراجعه نماييد:

پاناسونيك و ارائه راهكارهاي جامع زنجيره سرما

 

 

 


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: 194
+ نوشته شده: 1394/4/23 ساعت: ۱۱ توسط:fater :

راهكارهاي مسكن در آسيا و اقيانوسيه > ساختمان Binishell و ساير روش هاي ساخت و ساز سبز

از زماني كه تكنولوژي ساختمان سبز ظهور پيدا كرد و تكامل يافت طرح هاي ابتكاري در مقياس هاي كوچك به تصويب رسيد و اجرا شد، Binishell يكي از اين طرح هاست.
Binishell توسط معمار ايتاليايي، دكتر دانته بيني (Dante Bini)، در دهه 1960 ابداع شد كه اساس آن عايق و پوسته (Shell) بتني نازك بيضي شكل بود. يك Binishell را مي توان در زمان كمتر از دو ساعت ساخت بدون اينكه نيازي به ستون داشته باشد، در حالي كه محدوده وسيعي (12-40 متر) را بدون خطر سقوط پوشش مي دهد.
با توجه به مقاله اي در New Indian Express، اين سازه داراي مزاياي زيادي است :
• Binishell را مي توان در محل و با استفاده از منابع موجود ساخت.
• اين طراحي را مي توان براي هر نوع ساختماني اعم از ساختمان هاي شهري، خانه هاي ارزان قيمت، مدارس و اقامتگاه استفاده كرد.
• پوشش ساختمان مصرف انرژي را تا 75 درصد كاهش مي دهد.
• بيش از 50 درصد فوت پرينت كربن خود را كاهش مي دهد.
• زمان ساخت آن 50 درصد سريعتر از ساخت ساختمان هاي معمولي است.
پيشرفت هاي اخير در Binishell، آن را بسيار مفيد تر و كاربردي تر ساخته است. Binishellهاي مدرن منطبق با كدهاي بين المللي ساختمان، راحت تر احداث شده و مي توانند به راحتي با تكنولوژي هاي ساختمان سبز مانند گرمايش پسيو، سيستم هاي خنك كننده و بام هاي سبز، وفق داده شوند.
نيكول بيني، پسر دكتر دانته بيني، كه به دنبال احياي روش Binishell به منظور پرداختن به موضوع ايجاد ضروري راه حل هاي كم هزينه مسكن در سرتاسر جهان است، گفت : ما تمام وجوه تكنولوژي را نه تنها براي ساخت امن تر و راحت تر، بلكه سبزتر و مقرون به صرفه تر، باز طراحي كرده ايم، همه چيز از سيستم استحكام و اتصال فوندانسيون، تقويت فولاد، طراحي و مواد اوليه .
در مصاحبه ي CNBC 2013 نيكول بيني مي گويد : صنعت ساخت و ساز در حال تغيير بوده و ساختمان ها ناكارآمدتر شده اند. او در ادامه گفت : سازه هاي Binishell يك سوم اثرات زيست محيطي را در عمر مفيد خود داشته و هزينه ي يك دوم هزينه ساخت و ساز معمول را دارند، در حاليكه در مقابل به مراتب با دوام تر و مقاوم تر در برابر بلاياي طبيعي نيز خواهند بود.

براي ديدن ادامه خبر به لينك زير مراجعه نماييد:

راهكارهاي مسكن در آسيا و اقيانوسيه > ساختمان Binishell و ساير روش هاي ساخت و ساز سبز

 


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: 222
+ نوشته شده: 1394/4/14 ساعت: ۱۱ توسط:fater :

ارتقاء كيفيت پخش مسابقات اتومبيلراني براي طرفداران با نصب 20 ويدئو برد LED جديد پاناسونيك

ايندياناپليس - امريكا; طرفداران مسابقات اتومبيلراني ايندياناپليس سرعت باورنكردني را در نود و نهمين دوره مسابقات ايندي 500، از طريق 20 ويدئو برد LED پاناسونيك كه به تازگي در ورزشگاه نصب شده بود، از نزديك تجربه كردند.
صفحه نمايش بزرگتر، روشنتر و دقيق تر، تصاوير را به صورت زنده و همزمان و با وضوحي مشابه گيرنده هاي خانگي، براي هزاران بيننده كه بزرگترين رقابت اتومبيلراني را مشاهده مي كردند، پخش مي كرد.
ايندياناپليس، پاناسونيك را براي ساخت شبكه اي از آخرين نسل ويدئو برد كه در سراسر زمين بيضي شكل 2.5 مايلي در مقابل تماشاگران قرار مي گرفت، انتخاب كرد. پاناسونيك يك سري از نمايشگرهاي LED شبكه ي خود را در ابعاد كلي 11.540 فوت مربع كه ابعادي بيش از دو برابر بردهاي قبلي داشتند را در آن ورزشگاه نصب نمود. مهندسان پاناسونيك فناوري شمارش پيكسل 10mm را در بسياري از نمايشگرهاي خود گنجانده اند كه به آنها ويدئوبرد گفته شده و موجب نمايش تعداد پيكسل بيشتر در نمايشگرها مي شود.
داگ بولز رئيس مسابقات ايندياناپليس گفت : "تمركز ما بر روي حفظ سنت و ميراث رقابت هاي اتومبيلراني ايندياناپليس بوده، در حالي كه به دنبال پيداكردن راه حل هاي خلاقانه با استفاده از آخرين فناوري ها در جهت ايجاد يك تجربه همه جانبه براي طرفداران نيز خواهيم بود. استفاده از تكنولوژي پيشرفته و آخرين و مدرن ترين متدها، مواد اوليه و دانش هاي توسعه در اتاق فرمان توليد ويدئو و نمايشگرهاي LED ديجيتال، توانايي ما را براي دستيابي به تعداد تماشاگران بيشتر و ارتقاء شور و اشتياق آنها و ارتباط قوي تر بين طرفداران و مسابقات در حال برگزاري، بهبود بخشيده است."
ايندياناپليس محل برگزاري مسابقات ورزشي با بالاترين ظرفيت در سراسر دنياست. نمايشگرهاي ديجيتال پاناسونيك به ميزان قابل توجهي بزرگتر، روشن تر و داراي تصاوير رنگي دقيق تر بوده و مي توانند تصاوير متحرك HD، تصاوير و گرافيك هاي سه بعدي را پخش نمايند. در پيچ 1 و 4 و بالاي محل سوخت گيري، نمايشگرها در ابعادي بيش از سه و نيم برابر بردهاي قبلي بوده و بردهاي بالاي مديا سنتر و جنوب محل سوخت گيري چهار برابر بردهاي قبل مي باشند. قابليت هاي پيشرفته ي سيستم، امكان پخش زنده و همزمان اين رقابت ها را به منظور آگاه سازي و سرگرم كردن طرفداران، فراهم كرده است.....

براي ديدن ادامه خبر به لينك زير مراجعه نماييد:

ارتقاء كيفيت پخش مسابقات اتومبيلراني براي طرفداران با نصب 20 ويدئو برد LED جديد پاناسونيك

 


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: 145
+ نوشته شده: 1394/4/7 ساعت: ۰۹ توسط:fater :

فناوري بهره گيري از كامپيوترهاي مقاوم براي نجات زلزله زدگان نپال

زمين لرزه عظيم 25 آوريل نپال، با ويراني باورنكردني كه از خود به جا گذاشت موجب كشته شدن و زير آور ماندن بسياري از شهروندان گرديد. نزول اين بلاي عظيم موجب ترك بسياري از آوارگان در سراسر كشور شده و امدادگران را در شرايط سختي قرار داده است. آنها به يك تكنولوژي مطمئن كه بتواند دورترين نقاط مناطق فاجعه زده را پوشش داده و به سرعت مكان مفقودين را بيابد، نياز داشتند. اين راه حل تا حد زيادي به زنده ماندن آنها كمك مي كرد. براي كمك به اين جستجوي دشوار، از دو نمونه دستگاه FINDER (يافتن افراد در بلاياي طبيعي و واكنشهاي اضطراري) براي حمايت از تيم هاي تجسس و نجات در مناطق مصيبت ديده و تحت نظر وزارت امنيت داخلي كشور استفاده گرديد.
FINDER، توسط اداره علم و فناوري DHS و آزمايشگاه پيشرانه جت ناسا توسعه داده شد، اين دستگاه يك دستگاه قابل حمل است كه بر اساس تكنولوژي مايكروويو - رادار جهت تشخيص ضربان قلب و تنفس قربانيان و كساني كه زير آورار مانده اند، ساخته شده است. راهكار FINDER قادر است افراد دفن شده در آوار به عمق 30 فوت و زير مصالح بتوني به عمق 20 فوت و در فضاي باز در فاصله ي 100 فوتي را تشخيص دهد (مطابق با NASA).
اين فناوري جديد جستجو و نجات توانست چهار نفر را كه در زير آواري از آجر و گل به عمق 10 فوت مدفون شده بودند را بيابد. اين افراد روزها در روستايي در Chuatara، يكي از مناطقي كه به شدت آسيب ديده و يك سوم از كشته شدگان كل كشور را به خود اختصاص مي دهد (با توجه به گفته ي NPR)، گير افتاده بودند...

براي ديدن ادامه خير به لينك زير مراجعه نماييد:

فناوري بهره گيري از كامپيوترهاي مقاوم براي نجات زلزله زدگان نپال

 


 


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: 192
+ نوشته شده: 1394/3/27 ساعت: ۱۱ توسط:fater :

معرفي تلفن بي سيم جديد پاناسونيك سري KX-TGK3

پاناسونيك اخيراً در طراحي تلفن هاي بيسيم خود دست به خلاقيت تازه و منحصر به فردي زده و سري KX-TGK3 كه شامل مدل هاي KX-TGK310 و KX-TGK320 مي شود را به بازار عرضه كرده است.
شكل ظاهري اين مدل با گوشي هاي بي سيم قبلي پاناسونيك به كلي متفاوت بوده و ساختاري كاملاً مخفي دارد. گوشي به صورت خاصي بر روي بيس قرار گرفته و بدون اينكه صفحه نمايش آن مشخص باشد به كمك چراغ LED ما را از داشتن تماس آگاه مي كند.
نكته ايي كه اين گوشي را از ساير تلفن هاي بيسيم پاناسونيك متمايز مي كند همين شكل ظاهري مخفي و كوچك بودن آن است. طراحي ساده و در عين حال ماهرانه ي اين گوشي، موجب ايجاد هارموني آن، با دكوراسيون هاي مختلف روز دنيا شده است.

براي ديدن ادامه خبر و ويدئو به لينك زير مراجعه نماييد:

معرفي تلفن بي سيم جديد پاناسونيك سري KX-TGK3

لينك ويدئو آپارات

 


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: 192
+ نوشته شده: 1394/3/19 ساعت: ۱۱ توسط:fater :

تنديس Energy star سال 2015 براي راهكارهاي ECO پاناسونيك از سوي EPA

سازمان حفاظت از محيط زيست امريكا (EPA) راه حل هاي ECO پاناسونيك امريكاي شمالي را به عنوان برنده ي جايزه شريك سال - برتري پايدار Energy star سال 2015 به رسميت شناخت.
اين انتخاب براي نوآوري هاي مستمر پاناسونيك با در نظر گرفتن بهره وري انرژي در عملكرد سيستم هاي تهويه خود در جهت حفاظت از محيط زيست، صورت گرفت.
دستاوردهاي پاناسونيك در راهكارهاي ECO خود، در 20 آوريل 2015 در واشنگتن دي سي امريكا به معرض نمايش گذاشته شد.
راهكار ECO پاناسونيك در Energy star از سال 2010، مفتخر به تعهد بلند مدت در جهت بهره وري انرژي بوده است.
دريافت جايزه شريك سال Energy star در 2010 و 2011 و برتري پايدار در سال هاي 2013,2012 و 2014 توسط راهكارهاي ECO پاناسونيك امريكاي شمالي و دريافت معتبر ترين جايزه ي سازمان حفاظت از محيط زيست امريكا در سال 2015 توسط آن، افتخار تعهد بلند مدت به نوآوري و پايداري را نصيب پاناسونيك كرده است. با بالاترين ميزان بهره وري انرژي در برچسب انرژي سيستم هاي تهويه مطبوع، پاناسونيك در استانداردهاي به كار رفته در محصولات خود با كاربرد مسكوني و تجاري پا را فراتر نهاده است. راهكار ECO پاناسونيك كمك مي كند تا اطمينان حاصل شود كه سيستم هاي تهويه طوري طراحي شده باشند كه پس از راه اندازي نيازهاي تهويه و جريان هوا را تأمين نمايند.

براي ديدن ادامه خبر به لينك زير مراجعه نماييد:

تنديس Energy star سال 2015 براي راهكارهاي ECO پاناسونيك از سوي EPA

 


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: 212
+ نوشته شده: 1394/3/10 ساعت: ۱۲ توسط:fater :