نمايندگي رسمي محصولات ارتباطي پاناسونيك

نحوه اتصال سيستمي خطوط شهري به سانترال كم ظرفيت

براي اينكه خطوط شهري كه به صورت فيزيكي به دستگاه سانترال ما متصل شده اند، شروع به كار كرده و قابل استفاده باشند بايد به صورت سيستمي نيز در حالت Connect قرار داشته باشند. بايد دقت شود تنها پورت هايي كه به آنها خط شهري متصل شده است در حالت Connect قرار بگيرند، زيرا به طور پيش فرض تمام خطوط Connect هستند. براي مثال اگر به 7 پورت از دستگاه سانترال خود خط شهري وصل كرده ايد بايد فقط 7 خط اول Connect و خط هشتم NO Connect باشد، سيستم PBX به گونه اي است كه از بالاترين CO در دسترس، شروع به گرفتن خط مي كند و به صورت خودكار خط بيكار را انتخاب مي نمايد. پس اگر براي شماره CO يا خط شهري كه به سيستم به صورت فيزيكي وصل نيست حالت Connect (متصل) تنظيم شود و آن شماره از تمام خطوط متصل ديگر بالاتر باشد، PBX مدام سعي به گرفتن خطي مي كند كه اصلاً به دستگاه متصل نيست و در نتيجه خط براي استفاده كاربران آزاد نخواهد شد.
جهت اتصال خطوط، ابتدا وارد محيط برنامه ريزي دستگاه شده (نحوه برنامه ريزي و فعال كردن كدهاي سانترال) و همانطور كه در شكل زير مشاهده مي كنيد مراحل را پياده سازي نمائيد :
1- كد 400 را وارد نمائيد.
2- كليد SP-PHONE را فشار دهيد......

براي ديدن ادامه مقاله به لينك زير مراجعه نماييد:

نحوه اتصال سيستمي خطوط شهري به سانترال كم ظرفيت


برچسب: سانترال,مركز تلفن,تلفن سانترال,سانترال تلفن,سانترال پاناسونيك,پاناسونيك,نمايندگي پاناسونيك,كامتل,نماينده پاناسونيك,پاناسونيك ايران,سايت پاناسونيك,محصولات پاناسونيك،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۱ تير ۱۳۹۴ساعت: ۰۲:۰۵:۰۴ توسط:نمايندگي پاناسونيك موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :