نمايندگي رسمي محصولات ارتباطي پاناسونيك

ارتقاء كيفيت پخش مسابقات اتومبيلراني براي طرفداران با نصب 20 ويدئو برد LED جديد پاناسونيك

ايندياناپليس - امريكا; طرفداران مسابقات اتومبيلراني ايندياناپليس سرعت باورنكردني را در نود و نهمين دوره مسابقات ايندي 500، از طريق 20 ويدئو برد LED پاناسونيك كه به تازگي در ورزشگاه نصب شده بود، از نزديك تجربه كردند.
صفحه نمايش بزرگتر، روشنتر و دقيق تر، تصاوير را به صورت زنده و همزمان و با وضوحي مشابه گيرنده هاي خانگي، براي هزاران بيننده كه بزرگترين رقابت اتومبيلراني را مشاهده مي كردند، پخش مي كرد.
ايندياناپليس، پاناسونيك را براي ساخت شبكه اي از آخرين نسل ويدئو برد كه در سراسر زمين بيضي شكل 2.5 مايلي در مقابل تماشاگران قرار مي گرفت، انتخاب كرد. پاناسونيك يك سري از نمايشگرهاي LED شبكه ي خود را در ابعاد كلي 11.540 فوت مربع كه ابعادي بيش از دو برابر بردهاي قبلي داشتند را در آن ورزشگاه نصب نمود. مهندسان پاناسونيك فناوري شمارش پيكسل 10mm را در بسياري از نمايشگرهاي خود گنجانده اند كه به آنها ويدئوبرد گفته شده و موجب نمايش تعداد پيكسل بيشتر در نمايشگرها مي شود.
داگ بولز رئيس مسابقات ايندياناپليس گفت : "تمركز ما بر روي حفظ سنت و ميراث رقابت هاي اتومبيلراني ايندياناپليس بوده، در حالي كه به دنبال پيداكردن راه حل هاي خلاقانه با استفاده از آخرين فناوري ها در جهت ايجاد يك تجربه همه جانبه براي طرفداران نيز خواهيم بود. استفاده از تكنولوژي پيشرفته و آخرين و مدرن ترين متدها، مواد اوليه و دانش هاي توسعه در اتاق فرمان توليد ويدئو و نمايشگرهاي LED ديجيتال، توانايي ما را براي دستيابي به تعداد تماشاگران بيشتر و ارتقاء شور و اشتياق آنها و ارتباط قوي تر بين طرفداران و مسابقات در حال برگزاري، بهبود بخشيده است."
ايندياناپليس محل برگزاري مسابقات ورزشي با بالاترين ظرفيت در سراسر دنياست. نمايشگرهاي ديجيتال پاناسونيك به ميزان قابل توجهي بزرگتر، روشن تر و داراي تصاوير رنگي دقيق تر بوده و مي توانند تصاوير متحرك HD، تصاوير و گرافيك هاي سه بعدي را پخش نمايند. در پيچ 1 و 4 و بالاي محل سوخت گيري، نمايشگرها در ابعادي بيش از سه و نيم برابر بردهاي قبلي بوده و بردهاي بالاي مديا سنتر و جنوب محل سوخت گيري چهار برابر بردهاي قبل مي باشند. قابليت هاي پيشرفته ي سيستم، امكان پخش زنده و همزمان اين رقابت ها را به منظور آگاه سازي و سرگرم كردن طرفداران، فراهم كرده است.....

براي ديدن ادامه خبر به لينك زير مراجعه نماييد:

ارتقاء كيفيت پخش مسابقات اتومبيلراني براي طرفداران با نصب 20 ويدئو برد LED جديد پاناسونيك

 


برچسب: اخبار,خبر,خبر پاناسونيك,اخبار پاناسونيك,پاناسونيك,نمايندگي پاناسونيك,كامتل,نماينده پاناسونيك,پاناسونيك ايران,سايت پاناسونيك,محصولات پاناسونيك،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ تير ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۵۰:۴۲ توسط:نمايندگي پاناسونيك موضوع: اخبار پاناسونيك

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :