نمايندگي رسمي محصولات ارتباطي پاناسونيك

عيب يابي در سانترال كم ظرفيت: قابليت Redial براي من كار نمي كند!

ويژگي Redial در سانترال كم ظرفيت پاناسونيك، براي سهولت در شماره گيري آخرين شماره ي گرفته شده و يا ذخيره شده استفاده مي شود. اين ويژگي تنها براي شماره گيري تماس هايي كه با بيرون گرفته مي شود (تماس هاي خارج از مجموعه) تعريف شده است نه براي شماره هاي داخلي!
ممكن است شما يكي از خطوط داخلي مجموعه تان را شماره گيري كرده باشيد و انتظار داشته باشيد براي بار دوم با كليد Redial شماره گيري خودكار اتفاق بيفتد كه اين امر امكان پذير نيست، پس قابليت Redial در اينجا برايتان كار نمي كند.

براي ديدن ادامه مقاله به لينك زير مراجعه نماييد:

عيب يابي در سانترال كم ظرفيت: قابليت Redial براي من كار نمي كند!


برچسب: سانترال,مركز تلفن,تلفن سانترال,سانترال تلفن,سانترال پاناسونيك,پاناسونيك,نمايندگي پاناسونيك,كامتل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ ارديبهشت ۱۳۹۴ساعت: ۰۲:۱۸:۳۴ توسط:نمايندگي پاناسونيك موضوع:

آينده ي زير ساخت هاي شهري : شهرهاي هوشمند سازگار با محيط زيست

همانطور كه فناوري هاي ديجيتال هر لحظه در حال يكپارچه شدن با زندگي روزمره ما هستند، اين شهرهاي هوشمند نير بازگو كننده ي نحوه ي زندگي ما در آينده خواهند بود.
Vincent Callebaut يكي از معماران Callebaut، برج هاي هوشمندي را طراحي كرده است كه در آينده مي تواند شهر glitzy پاريس باشد. طرح پيشنهادي با عنوان شهر هوشمند پاريس2050، هشت توپولوژي مختلف برج سبز را كه عناصر طبيعت و انرژي هاي تجديد پذير را يكپارچه كرده است نمايش مي دهد. (بخشي از يك پروژه تحقيق و توسعه كه به بررسي معماري هاي بلند پاريس پرداخته است.)
اين پروژه در همكاري با مهندسان Setec Batimet، براي تالار شهر پاريس به عنوان بخشي از طرح ابتكاري جهت كاهش 75 درصدي انتشار گازهاي گلخانه اي تا سال 2050 انجام شده است. شايان ذكر است بسياري از بناهاي مرتفع برنامه ريزي شده براي آينده، با نصب عمودي ستون هايي در مجاري دودكش ها در ساختمان هاي موجود ايجاد خواهد شد. برنامه ديگر استفاده از خطوط راه آهن بلا استفاده و يا ساختارهاي موجود بازيافتي است.
هر هشت توپولوژي داراي هدف مشتركي هستند : تبديل پاريس به الگوي شهر سبز.
علاوه بر اين در اين ساختمان هاي هوشمند از تعدادي از فناوري هاي سبز ديگر مانند پنل هاي خورشيدي ولتائيك، سيستم هاي گرمايش خورشيدي، نيروي برق آبي (هيدروالكتريسيته)، توربين هاي بادي براي توليد انرژي و ايجاد باغ هاي عمودي براي تصفيه هوا و ارائه فضا براي پرورش سبزيجات هيدروپونيك، استفاده شده است.
شهر هوشمند كوچي در هند و شهر هوشمند فوجيساوا از ديگر نمونه هاي شهر هوشمند هستند. اگر چه فوجيساوا، به طور كامل تا سال 2018 به پايان نخواهد رسيد، اما موفقيتهاي اوليه شهر نشان مي دهد كه تبديل به يك الگو براي شهرهاي هوشمند در ژاپن و سراسر جهان خواهد شد.
براي اطلاع بيشتر بر روي لينك زير كليك نماييد:

پاناسونيك


برچسب: پاناسونيك،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ساعت: ۰۱:۴۰:۵۳ توسط:نمايندگي پاناسونيك موضوع: اخبار پاناسونيك

اهدا بيش از 2300 فانوس خورشيدي به فيليپين توسط پاناسونيك

در اواسط فوريه 2015، پاناسونيك به عنوان بخشي از تلاش خود در اجراي پروژه "100 هزار فانوس خورشيدي" در سال 2014، 2367 فانوس خورشيدي (BG-BL03) را به فيليپين اهدا نمود.
پروژه 100 هزار فانوس خورشيدي به عنوان بخشي از فعاليت هاي انجمن شهرواندن (فعاليت هاي مشاركت اجتماعي) پاناسونيك براي استفاده از تكنولوژي و محصولات خود جهت كمك به حل و فصل چالش هاي مختلف اجتماعي پيش روي كشورهاي نو ظهور و در حال توسعه كه با كمبود برق مواجه هستند، راه اندازي شده است.
هدف اين پروژه، اهداي 100 هزار فانوس خورشيدي به سازمان هاي غير دولتي، نهادهاي بشر دوستانه و سازمان هاي بين المللي تا سال 2018 ميلادي در صدمين سالگرد تأسيس شركت پاناسونيك مي باشد.
در دسامبر سال 2013، پاناسونيك 1002 فانوس خورشيدي را به وزارت توسعه و رفاه اجتماعي دولت فيليپين براي كمك به مردم مناطق فاجعه زده (هاييان، يولاندا) پس از گردباد شماره 30 اهدا كرده بود.
با اينكه، كمك مالي به فيليپين اين بار به منظور امداد رساني به مردم فاجعه ديده نبود، اما براي حل چالش هاي مختلف اجتماعي مردم ساكن در مناطق بدون برق، هدف اصلي پاناسونيك از پروژه 100 هزار فانوس خورشيدي را دنبال مي كرد.
در سال هاي اخير، فيليپين در مناطق شهري خود رشد اقتصادي پايداري را تجربه كرده است، اما بسياري از چالش هاي اجتماعي مربوط به مسائل فقر هنوز هم در مناطق روستايي به ويژه در مناطق كوهستاني و جزاير وجود داشته و بسياري از مردم از داشتن هر گونه دسترسي به برق در زندگي روزمره خود محروم هستند. با فانوس هاي خورشيدي كه به سازمان هاي مختلف اهدا شده است، انتظار مي رود گامي مؤثر در كمك به حل اين چالش هاي اجتماعي به ويژه در زمينه ي آموزش و پرورش و بهداشت و درمان در مناطق فاقد برق نظير لوزون، ميندانائو، ميندورو نگرو، پالاوان و جزاير رومبلون برداشته شده باشد.

براي اطلاع بيشتر بر روي لينك زير كليك نماييد:

پاناسونيك


برچسب: پاناسونيك،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ساعت: ۰۱:۳۹:۳۹ توسط:نمايندگي پاناسونيك موضوع:

"ژاپن زيبا به سمت 2020" پروژه ي جديد پاناسونيك

شما ممكن است زيبايي هاي واقعي تصاوير تمرين ورزشكاران جوان را براي بازي هاي المپيك 2020 توكيو و زيبايي هاي طبيعي مكان هايي كه آنها در آن تمرين مي كنند را هرگز نديده باشيد و مطمئناً جزئيات فوق العاده زيباي اين تصاوير را آنگونه كه تلويزيون هاي 4K پاناسونيك نمايش مي دهند، نخواهيد ديد.
"ژاپن زيبا به سمت 2020" يك پروژه ي شش ساله است كه در ماه سپتامبر 2014 توسط پاناسونيك راه اندازي شده است.
پاناسونيك بازي هاي المپيك 2020 توكيو را بازي هايي براي تمام ژاپن مي بيند. فيلم هاي توليد شده در اين پروژه نه تنها ورزشكاران جواني را كه اميدوار به شركت در بازي هاي المپيك 2020 توكيو هستند را نشان مي دهد بلكه اهميت روح مبارزه، شكوه دنبال كردن يك روياي باور نكردني و زيبايي هاي طبيعي مناظر ژاپن را به خوبي به نمايش در خواهد آورد.
فيلم توليد شده براي اين پروژه در نهايت تمام ژاپن را پوشش خواهد داد. "ژاپن زيبا به سمت 2020" تصاوير ويدئويي 4K از جوانان و زيبايي هاي ژاپن است كه براي برگزاري مسابقات 2020 توكيو آماده مي شوند.
قهرمانان شركت كننده در اين فيلم ها ورزشكاران جواني هستند كه اميدوار به شركت در اين مسابقات به نمايندگي از كشور ژاپن هستند، سري كامل اين فيلم ها در 48 استان ژاپن تصوير برداري خواهد شد. در حال حاضر داستان با تيم قايقراني در شيگا و باشگاه تيراندازي با كمان در نارا در حال پيگيري است.
اپليكيشن "ژاپن زيبا" در تلويزيون هايي AX900 ويراي 4K از پيش نصب شده است و زماني كه تلويزيون به اينترنت متصل مي شود اين اپليكيشن مشاهده و لذت بردن از تصاوير ويدئويي "ژاپن زيبا به سمت 2020" را در صفحه نمايش بزرگ با كيفيت فوق العاده بالا 4K فراهم مي سازد.
اين اپليكيشن از منوي اپليكيشن هاي مدل هاي 2013 و 2014 قابل انتخاب بوده و براي مدل هاي 2012 نيز به صورت رايگان از http://panasonic.jp/viera/apps قابل دانلود مي باشند.

براي اطلاع بيشتر بر روي لينك زير كليك نماييد:

پاناسونيك


برچسب: پاناسونيك،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ساعت: ۰۱:۲۹:۲۸ توسط:نمايندگي پاناسونيك موضوع: اخبار پاناسونيك

جنبش سبز پاناسونيك در نخستين ميراث جهاني طبيعي - فرهنگي ويتنام

در بيست و سوم ژانويه 2015، مجموعه مناظر Trang به عنوان اولين سايت ميراث جهاني در ويتنام ثبت جهاني شد و به آن گواهينامه اهدا گرديد.
به عنوان بخشي از اين رويداد، شركت پاناسونيك ويتنام، وزير محيط زيست و منابع طبيعي و سازمان يونسكو به طور مشترك فعاليت هاي آموزشي زيست محيطي يكپارچه اي را براي بيش از 600 نفر برپا كردند.
فستيوال كاشت درخت "پاناسونيك براي ويتنام سبزتر" به منظور تشويق كاركنان اين شركت براي تعامل با شهروندان محلي از طريق يك فعاليت مشترك برگزار گرديد.
اين جشنواره بخشي از چارچوب فعاليت هاي ECO با هدف افزايش آگاهي زيست محيطي جامعه و بهبود شيوه زندگي مردم بود. 30.200 درخت در اين فستيوال كاشته شد. در چهار سال گذشته نيز مجموع درخت هاي كاشته شده به 70.000 رأس مي رسيد.
علاوه بر اين، 100 دانش آموز محلي نيز در كلاس و كارگاه آموزشي يك روزه ي محيط زيست ميراث جهاني شركت كردند. به دانش آموزان مواردي همچون اهميت حفظ محيط زيست ميراث جهاني نظير مجموعه مناظر Trang و اينكه چگونه مي توانند به سهم خود در حفظ محيط زيست كوشا باشند آموزش داده شد.
در اين كارگاه دانش آموزان ياد گرفتند كه چگونه بطري هاي دور انداخته شده براي مونتاژ خودروهاي هيبريدي كه بر مبناي باطري هاي خورشيدي طراحي شده اند، استفاده مي شود.
پاناسونيك اميدوار است از طريق چنين تجارب يادگيري عملي، موجب ايجاد جرقه اي در افكار و ترويج تفكرات نقادانه در نسل جوان به منظور كاهش ضايعات و زباله هاي توليد شده به ويژه در مناطق گردشگري پر بازديد باشد.
به منظور افزايش اطلاع رساني زيست محيطي به عموم مردم، پاناسونيك با همكاري يونسكو نمايشگاه عكسي با عنوان "كشف شگفتي ميراث جهاني" نيز بر پا كرد تا بتواند از اين طريق مردم را با راههاي حفاظت از محيط زيست آشنا نمايد.

پاناسونيك


برچسب: پاناسونيك،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ساعت: ۰۸:۲۵:۵۴ توسط:نمايندگي پاناسونيك موضوع: اخبار پاناسونيك

ابداعات دوباره ي پاناسونيك براي تجربه خريد در عصر ديجيتال

مجمع و نمايشگاه سالانه ي اتحاديه ملي خرده فروشي (NRF) با نام مستعار "نمايشگاه بزرگ خرده فروشي" رويداد شاخص اين سازمان است كه همه ساله در Javits center در شهر نيويورك برگزار مي شود. از 11 تا 13 ژانويه 2015، نمايشگاهي براي تكنولوژي ها و راهكارهاي جديد با هدف قرار دادن بازار خرده فروشي جهاني بر پا شد. پاناسونيك با بيش از 33000 دست اندر كار صنعتي به نمايشگاه NRF پيوست.
كنفرانس ها بر محور بازسازي تجربه فروشگاه هاي خرده فروشي در عصر ديجيتال متمركز شده بود و به اين موضوع در غرفه پاناسونيك نيز به صورت جامع پرداخته شده بود.
از جمله راه حل هاي جديد مهندسي كه پاناسونيك براي فضاهاي خرده فروشان ارائه داده است، مي توان به تاچ پد (Toughpad) مدل FZ-R1 اشاره كرد كه به صورت يكپارچه مي توان از آن به عنوان موبايل، تبلت و دستگاه POS استفاده كرد در حالي كه داراي سيستم عامل ويندوز 8.1 نيز مي باشد.
اين محصولات بخشي از راه حل هاي پاناسونيك است كه براي استفاده در مكان هايي نظير بازارچه ها، خرده فروشان، فروشگاه ها، سوپر ماركت ها، ميز خدمات رستوران ها، خدمات سريع رستوران ها و هتلها و... مناسب مي باشند.
راه حل هاي خرده فروشي پاناسونيك براي انطباق فروشندگان و بازار در حال تحول امروز، با افزايش فروش، بهبود كارايي، گسترش بينش نسبت به عادات مشتري و كاهش بروز هرگونه مشكل در فناوري، طراحي شده اند.
علاوه بر اين، ارتقاء و بالابردن سطح استفاده از روش كانال هاي OMNI در فروش، جهت فراهم كردن خريدي امن و يكپارچه براي مشتريان حتي به صورت آنلاين و از طريق دسكتاپ، موبايل، تلفن و ... نيز از اهداف مهم به شمار مي آمد.

براي اطلاع بيشتر بر روي لينك زير كليك نماييد:

پاناسونيك


برچسب: پاناسونيك،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ساعت: ۰۸:۲۴:۳۹ توسط:نمايندگي پاناسونيك موضوع: اخبار پاناسونيك

ويدئو پروژكتور مدل PT-LX26

ويدئو پروژكتور مدل PT-LX26 شركت فاطررسانور نماينده پاناسونيك با قابليت هاي خاص خود نياز كاربران را در سالن هاي كنفرانس و همايش،دفاتر شركت ها، آموزش،دموي محصولات و بسياري موارد ديگر، بر طرف ساخته است،ويژگي هاي هم چون:
1-طول عمر لامپ4000 ساعت
2- وزن 2.9 كيلوگرم
3-كنتراست 2500:1
4- رزولوشن : XGA - 1024* 768
5- شدت روشنايي 2600 انسي لومنز
6- ورودي شبكه LAN
7- يك ورودي RGB
براي كسب اطلاعات بيشتر بر روي لينك زير كليك نماييد.

ويدئو پروژكتور PT-LX26


برچسب: پروژكتور, ويدئو پروژكتور, ويديو پروژكتور ,ويدئوپروژكتور, ديتا پروژكتور, ويدئو ديتا پروژكتور, قيمت ويدئو پروژكتور, پروژكشن, فروش ويدئو پروژكتور, ويديوپروژكتور, ويدئو پروجكشن, ويديو پروجكشن, ويدئو پروژكشن, پروژكتور پاناسونيك, نمايندگي ويدئو پروژكتور, پرده ويدئو پروژكتور,ويديو پروژكشن, ويدئو پروژكتور پاناسونيك, پايه ويدئو پروژكتور, ديتا پروژكتور پاناسونيك, ديتا پروجكشن, پرده نمايش ويدئو پروژكتور, نمايندگي ويدئو پروژكتور, نمايندگي ويدئوپروژكتور پاناسونيك, ويدئو كنفرانس, ويدئوكنفرانس, ويديوكنفرانس, ويديو كنفرانس،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ اسفند ۱۳۹۳ساعت: ۰۹:۴۰:۲۹ توسط:نمايندگي پاناسونيك موضوع:

گوشي تلفن بي سيم مدل هاي KX-TGE240-242-243

پاناسونيك با توليد مدل هاي جديد از محصولات خود سعي در به كارگيري تكنولوژي هاي جديد و ارتقاي محصولات خود دارد كه اين موجب جذب رضايت مشتريان شده است.
تلفن بي سيم يك وسيله ي ارتباطي ضروري براي تمام منازل و شركت ها مي باشد.
مشكل يكسري از تلفن هاي بي سيم در وجود نويز در زمان مكالمه مي باشد كه باعث مي شود صداي تماس گيرنده به وضوح شنيده نشود.
پاناسونيك با توليد گوشي تلفن بي سيم مدل هاي KX-TGE240-242-243 توانسته اين مشكل را تا حد زيادي برطرف نمايد همچنين اين مدل ها به اين دليل كه نويز را بسيار كاهش ميدهند، مناسب افرادي مي باشند كه از سمعك استفاده مي نمايند.
اين 3 مدل از تلفن بي سيم داراي قابليت زيادي مي باشند كه در زير به چند مورد اشاره مي نماييم:
• تماس داخلي با تمام گوشي ها
• تعيين محل تلفن همراه
• حالت شب
• مسدود كردن تماس هاي ورودي
• كاركرد بدون برق
تفاوت اين 3 مدل در تعداد گوشي آنها مي باشد.
مدل KX-TGE240 داراي يك گوشي بي سيم و مدل KX-TGE242 داراي 2 گوشي بي سيم و مدل KX-TGE243 داراي 3 گوشي بي سيم مي باشد.
براي اطلاع بيشتر از اين محصول و ساير محصولات پاناسونيك بر روي لينك زير كليك نماييد:

گوشي تلفن بي سيم مدل هاي KX-TGE240-242-243


برچسب: گوشي,تلفن,پاناسونيك,گوشي تلفن,بي سيم,تلفن پاناسونيك,منشي تلفني,مخابرات,كامتل,تلفن بي سيم,تلفن بيسيم,نماينده پاناسونيك,گوشي پاناسونيك,گوشي بي سيم,تلفن بي سيم پاناسونيك,تلفن پاناسونيك بي سيم,گوشي تلفن پاناسونيك,تلفن روميزي,نمايندگي تلفن پاناسونيك,تلفن پاناسونيك نمايندگي,گوشي بي سيم پاناسونيك,گوشي پاناسونيك بي سيم,گوشي تلفن بي سيم,نمايندگي رسمي پاناسونيك,Kx-tg6641,نماينده رسمي پاناسونيك,تلفن هاي بي سيم پاناسونيك,تلفن روميزي پاناسونيك,فاطر رسا نور،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ اسفند ۱۳۹۳ساعت: ۱۰:۱۹:۰۳ توسط:نمايندگي پاناسونيك موضوع:

سانترال پاناسونيك بهترين و كم هزينه ترين راهكار در ارتباطات سازماني!

ما در اين مقاله سعي داريم شما را با لزوم استفاده از سانترال پاناسونيك در شركت يا سازمان خود آشنا كنيم.
خب! تصور كنيد شما داراي شركتي با حداقل بيست پرسنل هستيد و تمام اين افراد جهت برقراري ارتباط با يكديگر و يا خارج از مجموعه، نيازمند يك خط تلفن بر روي ميز كار خود هستند، اگر قرار باشد براي تمامي آنها يك خط مجزا اختصاص دهيد لازم است تا بيست خط مختلف را از مخابرات خريداري كرده و بيست كابل كشي نيز براي آنها انجام دهيد كه با توجه به پر هزينه بودن و عدم امكان مديريت دقيق بر روي خطوط، اين امر مطمئناً راه حل بهينه يي به نظر نمي رسد، در حاليكه اين وضعيت با داشتن كاربران بيشتر، پيچيده تر هم مي شود.
علاوه بر اين حتي اگر بتوانيم از اين موارد چشم پوشي كنيم، احتمال اينكه كليه كاربران دائماً و همزمان بخواهند از خطوط تلفن استفاده كنند بعيد به نظر مي رسد.
براي مثال شايد تنها هشت خط پاسخگوي نياز ما باشد پس منطقي نيست تا به تعداد كل پرسنل خط شهري مجزا اختصاص دهيم.
حال آنكه اگر در سازمان خود از يك مركز تلفن استفاده كنيم تعدادي خط شهري را خريداري كرده و به عنوان ورودي به سانترال خود متصل مي كنيم و با يك نسبت منطقي تعداد بيشتري خط داخلي خواهيم داشت كه براحتي مي توان از آنها استفاده كرد، در حاليكه مي توان بصورت يكپارچه تمامي تماس هاي ورودي و خروجي را كنترل و مديريت كرده و از آنها گزارش تهيه كرد.
قابليت هاي فراوان سيستم سانترال پاناسونيك آن را به انتخابي بي رقيب براي استفاده در مكان هاي مختلف ازجمله شركت هاي كوچك و متوسط، سازمان ها، دانشگاه ها، ادارات و ... تبديل كرده است.
اين سيستم از لحاظ سخت افزاري بسيار بهينه بوده و از نظر هزينه كاملاً مقرون به صرفه مي باشد، زيرا ديگر لازم نيست براي ارتباطات درون سازماني خود هزينه پرداخت كنيد.
مزيت ديگر دستگاه سانترال آن است كه بصورت شبانه روزي براي شما كار مي كند و شما را از داشتن اپراتور بي نياز مي سازد.
شما مي توانيد براي آشنايي با مزيت هاي ديگر اين دستگاه، به صفحه سانترال پاناسونيك مراجعه نمائيد.
براي اطلاع بيشتر بر روي لينك زير كليك نماييد:
راهكار ارتباطي

برچسب: تلفن,Pbx,Ip,پاناسونيك,سانترال,منشي تلفني,كامتل,نمايندگي پاناسونيك,مركز تلفن,نماينده پاناسونيك ,تلفن سانترال ,سانترال پاناسونيك ,دستگاه سانترال,تلفن سانترال پاناسونيك,نمايندگي رسمي پاناسونيك,قيمت سانترال,نماينده رسمي پاناسونيك,فروش سانترال,دستگاه سانترال پاناسونيك,مركز تلفن ip, گوشي سانترال,سانترال voip,ايده آل گستر,سانترال ip,فاطر رسا نور،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ساعت: ۱۰:۲۷:۴۷ توسط:نمايندگي پاناسونيك موضوع:

فكس پاناسونيك مدل KX-FC265

فكس KX-FC265 داراي يك گوشي بيسيم و سيستم پاسخ گويي ديجيتال مي باشد.
سرعت ارسال فكس اين دستگاه 9.6 Kbps و داراي حافظه ي 28 صفحه اي در صورت نبودن برگه و داراي دفترچه تلفن 100 شماره اي و قابليت CID مي باشد.
براي اطلاع بيشتر از اين مدل فكس پاناسونيك بر روي لينك زير كليك نماييد:
فكس پاناسونيك مدل KX-FC265

برچسب: فكس پاناسونيك ,فاكس پاناسونيك ,فاكس,فكس ,دستگاه فكس,دستگاه فاكس ,دستگاه فكس پاناسونيك,دستگاه فاكس پاناسونيك ,فكس ليزري،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ساعت: ۱۰:۲۶:۲۷ توسط:نمايندگي پاناسونيك موضوع: