نمايندگي رسمي محصولات ارتباطي پاناسونيك

نحوه جاگذاري كارت ارتقاء در سانترال TES

سانترال كم ظرفيت TES824 در حالت پايه داراي سه خط شهري و هشت خط داخلي است و در صورتي كه شركت ها و دفاتر مايل به افزايش تعداد خطوط خود باشند بايد به ازاي سه خط دوم يك كارت ارتقاء را به دستگاه اضافه نمايند و اگر بخواهند از ظرفيت كامل سانترال استفاده كنند، بايد كارت ارتقاء دوم را بكارگيرند.
در اين فيلم آموزشي شما را با نحوه جاگذاري كارتهاي ارتقاء در سانترال كم ظرفيت TES824 آشنا خواهيم كرد.

براي ديدن مقاله و ويدئو به لينك زير مراجعه نماييد:

نحوه جاگذاري كارت ارتقاء در سانترال TES

لينك ويدئو

 

 


برچسب: سانترال,مركز تلفن,تلفن سانترال,سانترال تلفن,سانترال پاناسونيك,پاناسونيك,نمايندگي پاناسونيك,كامتل,نماينده پاناسونيك,پاناسونيك ايران,سايت پاناسونيك,محصولات پاناسونيك،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ تير ۱۳۹۴ساعت: ۰۲:۴۸:۵۵ توسط:نمايندگي پاناسونيك موضوع:

پاناسونيك و ارائه راهكارهاي جامع زنجيره سرما

پاناسونيك ويديو راهكار جامع و سازگار با محيط زيست زنجيره سرما خود را كه از مزرعه تا ميز غذا را پوشش مي دهد، منتشر كرد. اين ويدئو بر روي راهكار جامع زنجيره ي سرد براي صنعت حمل و نقل و خرده فروشي مواد غذايي مانند سيستم هاي مبرد CO2 ، نظارت همزمان و راهكارهاي يكپارچه كه شامل لامپهاي LED، سيستم تهويه مطبوع و سيستم هاي مانيتورينگ است، تاكيد داشت.

محيط زيست
برق مصرفي درصد زيادي از هزينه هاي فروشگاه ها و سوپر ماركت ها را به خود اختصاص مي دهد. مالكان و مديران به طور مداوم به دنبال راهي براي كاهش هزينه ها و سازگاري بيشتر با محيط زيست هستند. ويترين هاي باز پاناسونيك، ديواره ي هواي سرد كه از بالا به پائين جريان دارد را ايجاد كرده و توانسته اين پرده ي هوا و حتي دستيابي به بهره وري بيشتر انرژي را دو برابر نمايد.
با سيستم هايي كه مبرد CO2 پاناسونيك را به خدمت گرفته اند، دوام محصولات كه بهره وري انرژي بيشتري دارند را به ارمغان مي آورد، به همين دليل حداقل تاثير بر محيط زيست را به همراه دارند....

براي ديدن ادامه خبر و ويدئو به لينك زير مراجعه نماييد:

پاناسونيك و ارائه راهكارهاي جامع زنجيره سرما

 

 

 


برچسب: اخبار,خبر,خبر پاناسونيك,اخبار پاناسونيك,پاناسونيك,نمايندگي پاناسونيك,كامتل,نماينده پاناسونيك,پاناسونيك ايران,سايت پاناسونيك,محصولات پاناسونيك،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ تير ۱۳۹۴ساعت: ۰۲:۴۷:۵۸ توسط:نمايندگي پاناسونيك موضوع: اخبار پاناسونيك

راهكارهاي مسكن در آسيا و اقيانوسيه > ساختمان Binishell و ساير روش هاي ساخت و ساز سبز

از زماني كه تكنولوژي ساختمان سبز ظهور پيدا كرد و تكامل يافت طرح هاي ابتكاري در مقياس هاي كوچك به تصويب رسيد و اجرا شد، Binishell يكي از اين طرح هاست.
Binishell توسط معمار ايتاليايي، دكتر دانته بيني (Dante Bini)، در دهه 1960 ابداع شد كه اساس آن عايق و پوسته (Shell) بتني نازك بيضي شكل بود. يك Binishell را مي توان در زمان كمتر از دو ساعت ساخت بدون اينكه نيازي به ستون داشته باشد، در حالي كه محدوده وسيعي (12-40 متر) را بدون خطر سقوط پوشش مي دهد.
با توجه به مقاله اي در New Indian Express، اين سازه داراي مزاياي زيادي است :
• Binishell را مي توان در محل و با استفاده از منابع موجود ساخت.
• اين طراحي را مي توان براي هر نوع ساختماني اعم از ساختمان هاي شهري، خانه هاي ارزان قيمت، مدارس و اقامتگاه استفاده كرد.
• پوشش ساختمان مصرف انرژي را تا 75 درصد كاهش مي دهد.
• بيش از 50 درصد فوت پرينت كربن خود را كاهش مي دهد.
• زمان ساخت آن 50 درصد سريعتر از ساخت ساختمان هاي معمولي است.
پيشرفت هاي اخير در Binishell، آن را بسيار مفيد تر و كاربردي تر ساخته است. Binishellهاي مدرن منطبق با كدهاي بين المللي ساختمان، راحت تر احداث شده و مي توانند به راحتي با تكنولوژي هاي ساختمان سبز مانند گرمايش پسيو، سيستم هاي خنك كننده و بام هاي سبز، وفق داده شوند.
نيكول بيني، پسر دكتر دانته بيني، كه به دنبال احياي روش Binishell به منظور پرداختن به موضوع ايجاد ضروري راه حل هاي كم هزينه مسكن در سرتاسر جهان است، گفت : ما تمام وجوه تكنولوژي را نه تنها براي ساخت امن تر و راحت تر، بلكه سبزتر و مقرون به صرفه تر، باز طراحي كرده ايم، همه چيز از سيستم استحكام و اتصال فوندانسيون، تقويت فولاد، طراحي و مواد اوليه .
در مصاحبه ي CNBC 2013 نيكول بيني مي گويد : صنعت ساخت و ساز در حال تغيير بوده و ساختمان ها ناكارآمدتر شده اند. او در ادامه گفت : سازه هاي Binishell يك سوم اثرات زيست محيطي را در عمر مفيد خود داشته و هزينه ي يك دوم هزينه ساخت و ساز معمول را دارند، در حاليكه در مقابل به مراتب با دوام تر و مقاوم تر در برابر بلاياي طبيعي نيز خواهند بود.

براي ديدن ادامه خبر به لينك زير مراجعه نماييد:

راهكارهاي مسكن در آسيا و اقيانوسيه > ساختمان Binishell و ساير روش هاي ساخت و ساز سبز

 


برچسب: اخبار,خبر,خبر پاناسونيك,اخبار پاناسونيك,پاناسونيك,نمايندگي پاناسونيك,كامتل,نماينده پاناسونيك,پاناسونيك ايران,سايت پاناسونيك,محصولات پاناسونيك،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ تير ۱۳۹۴ساعت: ۰۲:۲۸:۳۵ توسط:نمايندگي پاناسونيك موضوع: اخبار پاناسونيك

دستگاه فكس ليزري مدل KX-MB2090

با پيشرفت تكنولوژي همواره سعي شده تا دستگاه هاي مختلف در ابعاد كوچكتر و با كارايي بيشتر توليد شوند. به همين دليل پاناسونيك با توليد دستگاه هاي all in one خود توانسته چند سيستم را در يك دستگاه جاي دهد تا مشتريان با خريد يك دستگاه بتوانند همزمان از ويژگي هاي فكس، اسكن، پرينت و كپي پاناسونيك بر خوردار شوند.
دستگاه
فكس ليزري مدل KX-MB2090 داراي ويژگي هاي بسياري مي باشد. اين دستگاه توانايي پوشش دادن حد اكثر 30 كاربر را در سطح شبكه دارد كه بسيار مناسب شركت ها و ادارات مي باشد. همچنين امكان مديريت كاربران و تايين دسترسي براي آنها در اين دستگاه وجود دارد.
اين دستگاه با قابليت پيش نمايش قبل از پرينت امكان ويراش فايل را فراهم مي نمايد و شما مي توانيد حداكثر 16 صفحه را در يك برگه چاپ نماييد كه از نظر مصرف كاغذ بسيار به صرفه مي باشد.
اين دستگاه داراي امكان اسكن رنگي و ارسال به دسكتاپ مي باشد و شما مي توانيد به كمك نرم افزار Readiris 7 OCR آنها را به فايل قابل ويرايش تبديل نماييد.
مواد مصرفي اين مدل از دستگاه
فكس پاناسونيك تونر كارتريج KX-FAT411 و درام كارتريج KX-FAD412 مي باشد.
براي اطلاع بيشتر از ويژگي هاي اين مدل و ساير
محصولات شركت فاطر رسانور بر روي لينك زير كليك نماييد:

دستگاه فكس ليزري مدل KX-MB2090


 


برچسب: فاكس,فكس,فكس پاناسونيك,پاناسونيك فكس,دستگاه فكس,فاكس پاناسونيك،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ تير ۱۳۹۴ساعت: ۰۲:۲۷:۳۸ توسط:نمايندگي پاناسونيك موضوع:

ارتقاء كيفيت پخش مسابقات اتومبيلراني براي طرفداران با نصب 20 ويدئو برد LED جديد پاناسونيك

ايندياناپليس - امريكا; طرفداران مسابقات اتومبيلراني ايندياناپليس سرعت باورنكردني را در نود و نهمين دوره مسابقات ايندي 500، از طريق 20 ويدئو برد LED پاناسونيك كه به تازگي در ورزشگاه نصب شده بود، از نزديك تجربه كردند.
صفحه نمايش بزرگتر، روشنتر و دقيق تر، تصاوير را به صورت زنده و همزمان و با وضوحي مشابه گيرنده هاي خانگي، براي هزاران بيننده كه بزرگترين رقابت اتومبيلراني را مشاهده مي كردند، پخش مي كرد.
ايندياناپليس، پاناسونيك را براي ساخت شبكه اي از آخرين نسل ويدئو برد كه در سراسر زمين بيضي شكل 2.5 مايلي در مقابل تماشاگران قرار مي گرفت، انتخاب كرد. پاناسونيك يك سري از نمايشگرهاي LED شبكه ي خود را در ابعاد كلي 11.540 فوت مربع كه ابعادي بيش از دو برابر بردهاي قبلي داشتند را در آن ورزشگاه نصب نمود. مهندسان پاناسونيك فناوري شمارش پيكسل 10mm را در بسياري از نمايشگرهاي خود گنجانده اند كه به آنها ويدئوبرد گفته شده و موجب نمايش تعداد پيكسل بيشتر در نمايشگرها مي شود.
داگ بولز رئيس مسابقات ايندياناپليس گفت : "تمركز ما بر روي حفظ سنت و ميراث رقابت هاي اتومبيلراني ايندياناپليس بوده، در حالي كه به دنبال پيداكردن راه حل هاي خلاقانه با استفاده از آخرين فناوري ها در جهت ايجاد يك تجربه همه جانبه براي طرفداران نيز خواهيم بود. استفاده از تكنولوژي پيشرفته و آخرين و مدرن ترين متدها، مواد اوليه و دانش هاي توسعه در اتاق فرمان توليد ويدئو و نمايشگرهاي LED ديجيتال، توانايي ما را براي دستيابي به تعداد تماشاگران بيشتر و ارتقاء شور و اشتياق آنها و ارتباط قوي تر بين طرفداران و مسابقات در حال برگزاري، بهبود بخشيده است."
ايندياناپليس محل برگزاري مسابقات ورزشي با بالاترين ظرفيت در سراسر دنياست. نمايشگرهاي ديجيتال پاناسونيك به ميزان قابل توجهي بزرگتر، روشن تر و داراي تصاوير رنگي دقيق تر بوده و مي توانند تصاوير متحرك HD، تصاوير و گرافيك هاي سه بعدي را پخش نمايند. در پيچ 1 و 4 و بالاي محل سوخت گيري، نمايشگرها در ابعادي بيش از سه و نيم برابر بردهاي قبلي بوده و بردهاي بالاي مديا سنتر و جنوب محل سوخت گيري چهار برابر بردهاي قبل مي باشند. قابليت هاي پيشرفته ي سيستم، امكان پخش زنده و همزمان اين رقابت ها را به منظور آگاه سازي و سرگرم كردن طرفداران، فراهم كرده است.....

براي ديدن ادامه خبر به لينك زير مراجعه نماييد:

ارتقاء كيفيت پخش مسابقات اتومبيلراني براي طرفداران با نصب 20 ويدئو برد LED جديد پاناسونيك

 


برچسب: اخبار,خبر,خبر پاناسونيك,اخبار پاناسونيك,پاناسونيك,نمايندگي پاناسونيك,كامتل,نماينده پاناسونيك,پاناسونيك ايران,سايت پاناسونيك,محصولات پاناسونيك،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ تير ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۵۰:۴۲ توسط:نمايندگي پاناسونيك موضوع: اخبار پاناسونيك

گوشي تلفن بي سيم مدل KX-TG1611

تلفن بيسيم KX-TG1611 با ظاهري ساده و در عين حال شيك و كارآمد، پاسخگوي كاربران خانگي مي باشد، بهره گيري از تكنولوژي DECT،   CID  با قابليت نمايش 50 شماره، امكان ايجاد كنفرانس همزمان سه طرفه، باطري قابل شارژNi-MH از ويژگي هاي اين مدل مي باشد،شما مي توانيد محصولات مشابه و هم چنين كاتالوگ  اين گوشي تلفن را در سايت شركت فاطررسانور نمايندگي پاناسونيك ملاحظه نماييد،
گوشي تلفن بي سيم مدل KX-TG1611برچسب: گوشي تلفن, تلفن پاناسونيك,تلفن بي سيم,تلفن بي سيم,گوشي پاناسونيك,بي سيم پاناسونيك,تلفن بي سيم پاناسونيك,تلفن بيسيم پاناسونيك,تلفن پاناسونيك بي سيم,گوشي بي سيم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ تير ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۴۹:۴۴ توسط:نمايندگي پاناسونيك موضوع:

فناوري بهره گيري از كامپيوترهاي مقاوم براي نجات زلزله زدگان نپال

زمين لرزه عظيم 25 آوريل نپال، با ويراني باورنكردني كه از خود به جا گذاشت موجب كشته شدن و زير آور ماندن بسياري از شهروندان گرديد. نزول اين بلاي عظيم موجب ترك بسياري از آوارگان در سراسر كشور شده و امدادگران را در شرايط سختي قرار داده است. آنها به يك تكنولوژي مطمئن كه بتواند دورترين نقاط مناطق فاجعه زده را پوشش داده و به سرعت مكان مفقودين را بيابد، نياز داشتند. اين راه حل تا حد زيادي به زنده ماندن آنها كمك مي كرد. براي كمك به اين جستجوي دشوار، از دو نمونه دستگاه FINDER (يافتن افراد در بلاياي طبيعي و واكنشهاي اضطراري) براي حمايت از تيم هاي تجسس و نجات در مناطق مصيبت ديده و تحت نظر وزارت امنيت داخلي كشور استفاده گرديد.
FINDER، توسط اداره علم و فناوري DHS و آزمايشگاه پيشرانه جت ناسا توسعه داده شد، اين دستگاه يك دستگاه قابل حمل است كه بر اساس تكنولوژي مايكروويو - رادار جهت تشخيص ضربان قلب و تنفس قربانيان و كساني كه زير آورار مانده اند، ساخته شده است. راهكار FINDER قادر است افراد دفن شده در آوار به عمق 30 فوت و زير مصالح بتوني به عمق 20 فوت و در فضاي باز در فاصله ي 100 فوتي را تشخيص دهد (مطابق با NASA).
اين فناوري جديد جستجو و نجات توانست چهار نفر را كه در زير آواري از آجر و گل به عمق 10 فوت مدفون شده بودند را بيابد. اين افراد روزها در روستايي در Chuatara، يكي از مناطقي كه به شدت آسيب ديده و يك سوم از كشته شدگان كل كشور را به خود اختصاص مي دهد (با توجه به گفته ي NPR)، گير افتاده بودند...

براي ديدن ادامه خير به لينك زير مراجعه نماييد:

فناوري بهره گيري از كامپيوترهاي مقاوم براي نجات زلزله زدگان نپال

 


 


برچسب: اخبار,خبر,خبر پاناسونيك,اخبار پاناسونيك,پاناسونيك,نمايندگي پاناسونيك,كامتل,نماينده پاناسونيك,پاناسونيك ايران,سايت پاناسونيك,محصولات پاناسونيك،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ساعت: ۰۲:۰۸:۱۷ توسط:نمايندگي پاناسونيك موضوع: اخبار پاناسونيك

دستگاه فكس ليزري مدل KX- MB2030

اين مدل يكي از فكس هاي چند منظوره ( اسكنر ، پرينتر ، فكس ، كپي )  شركت فاطررسانور نماينده پاناسونيك مي باشد كه داراي امكانات زير مي باشد:
•    قابل اتصال به شبكه از طريق LAN
•    قابل اتصال به كامپيوتر از طريق USB
•    اسكن رنگي وقابليت ارسال به EMAIL/FTP
•    سيستم كپي پيشرفته
•    250 برگ محفظه كاغذ
براي اطلاعات بيشتر بر روي لينك زير كليك نماييد:
دستگاه فكس ليزري مدل KX- MB2030

 


برچسب: فكس ليزري,فاكس,فكس,فكس پاناسونيك,پاناسونيك فكس,دستگاه فكس,فاكس پاناسونيك،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ساعت: ۰۲:۰۷:۰۶ توسط:نمايندگي پاناسونيك موضوع:

مركز تلفن KX-TEM824

شركت فاطر رسانور قادر به ارائه ي انواع مدل هاي سانترال پاناسونيك مي باشد و توانسته نياز مشتريان را در اين زمينه پاسخ گو باشد. مركز تلفن KX-TEM824 داراي ويژگي هايي شامل 6 خط شهري/16 خط داخلي، دسترسي مستقيم به سيستم داخلي ( DISA ) با پيغام، نمايشگر مشخصات تماس گيرنده روي تلفن تك خط و تلفن سانترال و تعمير ، نگهداري و برنامه ريزي هوشمند مي باشد.
براي اطلاعات بيشتر بر روي لينك زير كليك نماييد:
مركز تلفن KX-TEM824


برچسب: سانترال,مركز تلفن,تلفن سانترال,سانترال تلفن,سانترال پاناسونيك,پاناسونيك,نمايندگي پاناسونيك,كامتل,نماينده پاناسونيك,پاناسونيك ايران,سايت پاناسونيك,محصولات پاناسونيك،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ خرداد ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۲۸:۴۲ توسط:نمايندگي پاناسونيك موضوع:

تغيير رمز عبور در دستگاه سانترال كم ظرفيت پاناسونيك

جهت وارد شدن به محيط برنامه ريزي سانترال، سيستم از ما پسورد مي خواهد و از آنجا كه هر فرد با دانستن كلمه عبور مي تواند وارد سيستم شده و تغييرات مورد نظر خود را اعمال نمايد، لازم است پس از خريداري دستگاه سانترال و راه اندازي آن در مجموعه، رمز عبور دستگاه را به دلايل امنيتي و جلوگيري از دسترسي افراد غير مجاز، عوض كرده و در حفظ آن كوشا باشيم. براي اينكار بايد پسورد پيش فرض دستگاه كه 1234 است را از روي گوشي و از مسير PROGRAM>*#>1234 وارد كرده و وارد حالت برنامه ريزي دستگاه شده و كد 002 را شماره گيري نمائيم.

براي ديدن ادامه مقاله به لينك زير مراجعه نماييد:

تغيير رمز عبور در دستگاه سانترال كم ظرفيت پاناسونيك

 


برچسب: مقاله,مقاله پاناسونيك,مقالات,مقالات پاناسونيك,سانترال,مركز تلفن,تلفن سانترال,سانترال تلفن,سانترال پاناسونيك,پاناسونيك,نمايندگي پاناسونيك,كامتل,نماينده پاناسونيك,پاناسونيك ايران,سايت پاناسونيك,محصولات پاناسونيك،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ساعت: ۰۲:۵۲:۰۹ توسط:نمايندگي پاناسونيك موضوع: