نمايندگي رسمي محصولات ارتباطي پاناسونيك

روتر ميكروتيك

ميكروتيك يك مسير ياب است كه با استفاده از هسته لينوكس ساخته شده است، ميكروتيك هم قابليت نصب بر روي رايانه‌هاي خانگي را دارد و همچنين به صورت بسته نرم‌افزاري-سخت‌افزاري ارائه شده است. ميكروتيك در سال ۱۹۹۵ توسط دو دانشجوي دانشگاه ام‌اي‌تي آمريكا به وسيله نگارش سيستم‌عامل ميكروتيك بنيان گذاشته شد .
. روتر برد هاي ميكروتيك Mikrotik كاربري هاي مختلفي در شبكه ها دارند كه از آن جمله مي شود به :
-    شبكه كردن نقاط دور از هم با استفاده از پروتكل هاي Tunneling  و اين نام مجاز نمي باشد
-    Load Balancing
-    Bandwidth Control
-    Firewall
-    كنترل كاربران تحت شبكه با استفاده از  Hotspotو User management
-    غير مجاز مي باشد server
-    File server
-    و مزيت هاي مختلف ديگر
اين روتربرد ها با قيمت فوق العاده مناسب و كارايي عالي در مقايسه با بقيه برند هاي معتبر جهاني به موفقيت هاي شگرفي دست يافته به طوريكه در سراسر جهان سهم قابل ملاحظه اي از بازار روترها را بدست آورده است. فاكتور مهم گسترش روز افزون استفاده از اين روتربرد ها در كشور ما ايران و خيلي از نقاط ديگر جهان ،تجميع قابليت هاي متفاوت و متنوع بسيار زياد در يك دستگاه و كيفيت مناسب آن ،در حاليكه قيمت آن در حد بسيار پايين تر از قابليت هاي آن ثابت مانده است. شركت فاطررسانور روترهاي برد ميكروتيك را به مشتريان خود معرفي مي كند اين دستگاه جزو مسيرياب‌هاي قوي و هم رده مسيرياب‌هاي شركت سيسكو مي‌باشد و داراي ويژگي هاي منحصر به فرد مي‌باشد. از جمله اين قابليت‌ها مي‌توان به موارد زيراشاره كرد: مسير يابي، ديوار آتش٫بي سيم، اين نام مجاز نمي باشد ، فايروال ، كنترل پهناي باند ، هات اسپات(مديريت كاربران) و  هم چنين قابليت Wireless  را در خود گنجانده است.روتر بردهاي شركت فاطررسانور با كارايي بالا و قيمت مناسب و هم چنين خدمات پس از فروش ، پاسخگوي شما  مشتريان گرامي مي باشد. براي كسب اطلاعات بيشتر بر روي لينك زير كليك نماييد.
روتر


برچسب: روتر,سوئيچ,ميكروتيك, مسيرياب,راه اندازي شبكه,تجهيزات شبكه,نصب شبكه,طراحي شبكه,مودم روتر,ضبط مكالمات,ضبط مكالمه,ريزمكالمات,ريز مكالمه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ آبان ۱۳۹۲ساعت: ۰۲:۰۶:۱۹ توسط:نمايندگي پاناسونيك موضوع: روترميكروتيك